A CB antenna ideális választásaA CB antenna megfelelő kiválasztásához a következő szempontokat kell figyelembe venni: a rögzítés módja, az antenna hossza a kívánt kommunikációs távolságtól függően és az antenna elhelyezése az autón vagy teherautóján A CB antenna nagyon fontos az állomás-antenna összeállításban, mert a kibocsátott és vett jel minőségét játssza le. A CB PNI antennák minősége már az SWR nagyon alacsony értékeiről ismert.
TELJESÍTMÉNY: Maximális alkalmazott teljesítmény 1000 W
A PNI ML200 CB antenna teljesítményéről és műszaki jellemzőiről ismert, mivel 1,2:1-nél alacsonyabb SWR-re is kalibrálható. Az antenna 200 cm-es hossza, a függőleges polarizáció és az 50 Ohm-os impedancia kellemes élményt nyújt minden CB rádióadó felhasználónak. 26 - 28 MHz közötti frekvencia tartományban használható, szélsőséges időjárási körülmények között, -26° és +60° közötti hőmérsékletnek is ellenáll, ez a gyártás során felhasznált kiváló minőségű anyagoknak köszönhető. A PNI ML200 CB antenna nagy rugalmassággal készült a huzal alján lévő rugó miatt, hanem az anyaga is: rozsdamentes acél.
Kommunikációs távolság
A kommunikációs távolság egy másik döntő tényező a CB antenna vásárlásánál és használatánál. A PNI ML200 akár 20 km-es kommunikáció lehetőségét kínálja ideális munkakörülmények között: kalibrált antenna, akadálymentes nyílt terepen, az állomás a törvény által megengedett maximális teljesítménnyel és szabványos vétellel. Bármilyen akadály, mint például: dombok, hegyek, épületek, falak csökkenthetik ezt a távolságot.
EGY CB ANTENNA: Többféle felhasználási lehetőség
A PNI ML200 CB antenna egyaránt használható mágneses alapra (ajánlott minimum 145 mm, PNI 145/PL) vagy fix tartóra. A CB antenna teljesen fel van szerelve bármilyen típusú rögzített támasztékra (a PNI L1, PNI T941, PNI SPA100, SPA110, SPA120 vagy SPA130 típusokat ajánljuk) személygépkocsin vagy teherautón.
A csomag tartalma:
- RG58 kábel 4 méter hosszúsággal
- PL259 csatlakozó az állomáshoz való csatlakozáshoz
- SO239 PL 16mm csatlakozó és gumitömítés
| Általános tulajdonságok |
| Típus | CB antenna |
| Hatótávolság | 20 km |
| Frekvencia | 26-28 MHz |
| Szín | Fekete |
| Méretek | 45 x 45 x 2000 mm |
| A legkisebb S.W.R. a sáv közepén | 1,2:1 alatt |
| Maximális teljesítmény (W) | 1000 |
| Impedancia | 50 Ohm |
| Üzemi hőmérséklet | -26°C ~ +60°C |
| Csatlakozó típusa | PL |
| Anyaga | Rozsdamentes acél |
| Mellékelt tartozékok | PL259 csatlakozó RG58 4 m kábel Antenna SO239 csatlakozó |
| Hozzátartozó kiegészítők | PL259 csatlakozó RG58 4 m kábel Antenna SO239 csatlakozó |
| Súly | 740 g |