Stadler Form Mia White
Az MIA az ultrahangos elven működik, ami a leghatékonyabb és leghatékonyabb módja az illat terjesztésének. Mia - kicsi és elegáns diffúziós aroma Szeretne kellemes szagot érezni a levegőben? Hagyja azt a kis és elegáns diffúziós ízű Mia néven! Ultrahangos technológia segítségével a szagokat és illóolajokat optimálisan eloszlathatja különösen finom köd formájában. A teljes víztartállyal a szoba tíz órán keresztül kellemes szaggal frissíti a szobát. A rendkívül csendes működésnek és az előtte lévő tükröződő kis LED-kijelzőnek köszönhetően a Mia csendesen és diszkréten működik. Az optimális hatás elérése 100% természetes illóolajok használatával lehetséges a Stadler Form segítségével.A MIA diffúzor aroma a svájci márkájú Stadler Form diffúz aromájának legkisebb képviselője, csak a víz és a kedvenc illata az olaj csak elég ahhoz, hogy elbomoljon. Minimális dimenziójának köszönhetően olyan eszköz, amellyel bárhol megtalálhatja helyét. Ráadásul a MIA minden vonzerővel és színváltozatokkal (fekete, fehér és szezonális színek) köszönhetően minden háztartásba illik, akár egy modern vagy klasszikus ruhában.
Az MIA a leginkább diszkrét társ a munkaterhelésért - gyakorlatilag nem praktikus az emberi fül számára, mert a zaj (26dB) alacsonyabb, mint a humán suttogás korlátja a legmodernebb technikák használatának köszönhetően.A MIA diffúziós aroma a 30 m2-ig terjedő helyiségek számára készült, és akár 10 óránként dolgozhat. Miután a kazetta elfogyott, a készülék automatikusan kikapcsol a biztonsági zárral. Nagy előnye továbbá, hogy a készülék állapotát jelző LED megszakítás nélküli LED-je van. Ha világít, akkor a készülék működik, ha nem világít, az MIA ki van kapcsolva. A karcsú és feltűnő Mia elegáns, diszkrét megjelenésű, tökéletesen ötvöződik minden belső térrel. Utaznak? Akkor Mia lehet a jó társ, mert kis mérete nagy előnye ezeApproxen az eseteApproxen.Az MIA fejlett ultrahangos elve progresszív - ultrahangos technológiát használ! Egy nagyon gyors impulzus az emulziót átformálja a felszabaduló vízgőzbe, amelyet tovább visz a helyiségbe. Használja a kedvenc illatát Használja a közeledő illatát. Az egyetlen feltétel - nem tartalmazhat csepp alkohol. Alul megvilágítás A LED-nek köszönhetően az MIA legkevésbé sem zavarja meg Önt, mégis tökéletesen szabályozhatja a diffúzor aromájának állapotát. Egyenletes eloszlás és hosszú élettartam A látható vízérzékenységnek köszönhetően az illat egyenletesen eloszlik az egész környezetben.
Egy töltésnél az MIA 10 órán keresztül is dolgozhat. Az MIA különböző színváltozata különböző színeApproxen kapható - fehér, fekete és szezonális színeApproxen. Mindenki kiválaszthatja a MIU-t, amely a legszomorúbb. Műszaki adatok Aroma diffúzor Legfeljebb 10 óra dolgozhat egy töltésnél Automatikus LED kikapcsolva üres víztartály esetén Teljesítmény: 7,2 W Víztartály térfogata: Approx. 100 ml Terekhoz tervezve: max. akár 30 m2 / 75 m3 Méretek: 100 x 90 x 100 mm Zaj:
| Típus |
| Technológia | Ultrahangos |
| Tulajdonságok |
| Zajszint | 26 dB |
| Tartály térfogata | 100 ml |
| Tulajdonságok | Automatikus kikapcsolás, LED háttérvilágítás |
| A háttérvilágítás színeinek száma | 1 |
| Szín | Fehér |
| Üzemidő | 10 óra |
| Ajánlott szobaméret | 30 m2 |
| Anyag |
| Anyag | Műanyag |
| Tápellátás |
| Tápellátás | Hálózati |
| Teljesítmény | 7,2 W |
| Méret & súly |
| Magasság | 9 cm |
| Szélesség | 10,1 cm |
| Mélység | 10,1 cm |
| Átmérő | 10,1 cm |
| Tömeg | 0,3 kg |
| Csomagolás |
| Csomag része | USB kábel |