A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:




| Általános jellemzők | |
| Terméktípus | Termoelektromos vízmelegítő |
| Vízmelegítő típusa | Azonnali fűtés |
| Felszerelési mód | Függőleges |
| Használat | Elektromos fűtés |
| Kapacitás | 150 l |
| Energiaforrás | Elektromosság |
| Használat | Háztartási |
| Nettó tartálytérfogat | 138 l |
| Felszerelési felület | Fal |
| Hőcserélő elemek száma | 2 |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
| Energiahatékonysági osztály | C energiaosztály |
| Tartály bevonat anyaga | Üveg |
| Tulajdonság | Állítható termosztát |
| Be / Ki kapcsoló | |
| Biztonsági fedél | |
| INSUTECH | |
| PISTON EFFECT | |
| TURBOLÁTOR | |
| Szín | Fehér |
| Műszaki adatok | |
| Teljesítmény | 2000 W |
| Felfűtési idő 15 - 65°C | 3.44 h |
| Közvetett melegítési idő 15 - 65 ° C | 42 min |
| 54 min | |
| Maximális üzemi nyomás | 8 bar |
| Hőcserélő maximális nyomása | 6 bar |
| Méretek | |
| Átmérő | 44 cm |
| Mélység | 46.7 cm |
| Magasság | 131.5 cm |
| Szélesség | 44 cm |
| Szigetelési vastagság | 18 mm |
| Súly | 47.6 kg |


