Ezt a terméket PRÉMIUM házhoz szállítás keretében juttatjuk el Önhöz, amely tartalmazza a következőket:
✔ Nem szükséges fáradoznia, a küldemények mozgatásához
két embert tudunk biztosítani és ők végzik a rakodást!
✔ A szállítás nem csak házszámig történik,
kollégáink lakásán belül a kért helyre teszik a terméket, akár emeletre is felviszik, felár nélkül!*
✔ Kicsomagolják és ellenőrzik a sérülésmentességet.
✔ A hivatalos magyar garanciajegy, és a használati útmutató a csomaggal együtt érkezik!
✔ Ingyen
elszállítják a régi készülékét, ha szeretné! (feltételek mellett)**
✔ Mindezt
hozzáértéssel és odafigyeléssel teszik úgy, hogy közben ügyelnek a környezet tisztaságára is!
* A 80kg feletti összsúlyú termékek esetén a kiszállítás csak házszámig történik, a termék emeletre és lakáson belülre mozgatása a helyszínen, a vevő által biztosított plusz segítség esetén oldható meg, a vonatkozó munkavédelmi törvények értelmében. A részleteket kérjük egyeztesse ügyfélszolgálatunkkal a rendelés során.
** Kizárólag abban az esetben, ha megrendeléskor a megjegyzés mezőben előre jelzi ezen szándékát. A korábbi készülékek hálózatról történő lecsatlakoztatásáról, valamint a készülékben maradt víz leengedéséről az ügyfélnek kell gondoskodnia, annak elszállítását csak ebben az esetben tudjuk vállalni. Kérjük, hogy szállítható állapotban az ingatlan ajtaja elé előzetesen készítse ki.
A
Hajdu STA500C, multi energiás nagy űrtartalmú szolár indirekt fűtésű, tárolós vízmelegítő, villamos pótfűtéssel is ellátható. A
Hajdu STA500C készülék elsősorban napkollektorral és/vagy bármilyen kazánnal való felfűtésre, kívánságra köthető alsó és/vagy felső – középmagasságban elhelyezett – villamos pótfűtéssel is ellátható. Alsó és felső elektromos fűtés külön vásárolható. A tároló alsó és felső hőcserélős kivitelűek (...C2). Minden készülék rendelkezik hőmérő, valamint cirkulációs csonkkal. A 400-500 literesek hőszigetelése 50 mm. A külső köpeny szürke műanyagpalást fekete műanyagfedéllel.
A termék részletes ismertetése:- Rendkívül jó hőntartás
- Multienergiás üzemeltethetőség
- Speciális tűzzománc tartálybevonat
- Villamos pótfűtés
- Aktív anódos korrózió védelem
- Cirkulációs csonk
Tárolt vízmennyiség: |
500 l |
Megengedett üzemi nyomás: |
7 bar |
HMV teljesítmény: |
942 l/óra |
Súly: |
160 kg |
Magasság: |
1838 mm |