Yale YFM / 695 / FG2 / B professzionális tűzálló elektronikus széf, XXL méretű, 4-12 számjegyű hozzáférési kód
Az XXL széf nagy tárolókapacitást kínál fontos iratok, bizonyítványok, útlevelek vagy egyéb értékek tárolására, akár 1,5 órán keresztül védi azokat a tűz ellen.
A széf nagyobb és biztonságosabb, extra erős csavarokkal, jobb zárrendszerrel és a Yale digitális tűzálló széfvezérlő panel minden előnyével.
Jellemzők:- digitális vezérlőpanel
- felhasználói belépőkód 4-12 számjegy között, visszaállítható
- több mint 1 milliárd lehetséges digitális kombináció
- adatvédelmi funkciót a PIN-kód megadásakor
- egyedi hozzáférési kód
- csendes billentyűzet opció
- blokkolja a hozzáférést 1-48 óra között a hozzáférés megtagadásához
- vészhelyzeti hozzáférés 9 V-os elemmel
- lemerült akkumulátor riasztó
- időzített zár, ha rossz kódot ír be
- a globális Yale szabványok szerint tesztelték
Műszaki adatok:- Külső méretek: 695 (H) x 500 (Sz) x 500 (Mé) mm
- Belső méretek: 515 (Ma) x 380 (Sz) x 330 (Mé) mm
- Nettó tömeg (kg): 90
- Térfogat (liter): 64
- 3 csavar a 22 mm-es acél reteszeléshez
- Védett zsanér 18 mm-es acél hátlappal és rögzítőcsavarokkal
- 4 x AA elem (1,5 V R06)
Tanúsítványok:- Akár 1,5 órás erős tűzállóságra tesztelték
- A belső hőmérséklet nem haladhatja meg a 150 ° C-ot 927 ° C-os sütőben
- Az SP (Svéd Nemzeti Tesztelési és Kutatóintézet) és a KS (Koreai szabvány) tanúsítványai
| Általános jellemzők |
| Terméktípus | Széf |
| Rögzítés | Elektronikus rejtjel |
| Hitelesítés típusa | Hitelesített |
| Kapacitás | 64 l |
| Funkciók | Lopásgátló Tűzvédelem |
| Tűzállóság | 1.5 h |
| Szín | Fekete |
| Csomag tartalma | 1 x Széf |
| Smart | Nem |
| Belső méretek |
| Belső magasság | 515 mm |
| Belső szélesség | 380 mm |
| Belső mélység | 330 mm |
| Külső méretek |
| Magasság | 695 mm |
| Szélesség | 500 mm |
| Mélység | 500 mm |
| Egyéb méretek |
| Súly | 90 kg |