Samsung RS70F64KDFEOEnergiamegtakarítás akár 10% - SmartThings AI energiamódProaktívan figyeli és takarít meg* energiát. Az AI Energy*** mód elemzi a hűtőszekrény használati szokásait, és az AI technológia alapján megbecsüli az energiafogyasztást. Ha a becsült villanyszámlája meghaladja az előre beállított célt, javasoljuk, hogy aktiválja a gazdaságos üzemmódot, hogy akár 10%-kal csökkentse az energiafogyasztást.
Távirányító és felügyelet - Beépített Wi-Fi
Bármikor és bárhol felügyelheti és kezelheti hűtőszekrényét. A beépített Wi-Fi lehetővé teszi a hűtőszekrény teljesítményének figyelését és beállítását a SmartThings alkalmazás* segítségével. Könnyedén szabályozhatja a hűtési módot, módosíthatja a hőmérsékletet, és figyelmeztetést kaphat, ha az ajtó nyitva marad. A problémákat is észleli és segít diagnosztizálni.
Kívül kompakt kialakítás, belül nagy kapacitás - SpaceMax™ technológia
Tároljon többet, nagyon tágas, 640 literes* belsővel. Az egyedülálló SpaceMax™ technológia speciális szigetelést használ, amely lehetővé teszi a falak vékonyabbá tételét az energiahatékonyság csökkenése nélkül. Így több tárhelyet teremt a külső méretek növelése nélkül.
Egyenletesen hűt, mindenhol - Teljes körű hűtés
Győződjön meg arról, hogy az élelmiszer megfelelően hűtött - bárhol is legyen. Az All-around Cooling egyenletesen hűti le az egyes rekeszeket egyik végétől a másikig*, így minden a megfelelő hőmérsékleten marad. Folyamatosan ellenőrzi a hőmérsékletet, és a stratégiailag elhelyezett szellőzőnyílásokon keresztül hideg levegőt keringet a hűtőszekrényben.
Hűvösen tartja a levegőt - Metal Cooling
Frissen tartja az élelmiszereket, még akkor is, ha gyakran nyitja és csukja be a hűtőszekrény ajtaját. A hátoldalon található fém hűtőlemez segít fenntartani az optimális belső hőmérsékletet, megakadályozza a hideg levegő elvesztését, amikor az ajtó nyitva van, és gyorsan visszaállítja a hőmérsékletet. Ezenkívül prémium megjelenést biztosít, és könnyen tisztítható.
Gyors hűtés és jég, amikor csak akarja - Power Cool / Power Freeze
Hűtőink nagyon hideg levegőt termelnek, nagyon gyorsan. Egy gombnyomásra a Power Cool gyorsan lehűti az ételeket és az italokat, a Power Freeze pedig lefagyasztja az ételeket vagy jeget készít bármilyen elkészíteni kívánt koktélhoz.
SmartThings Energy - Hatékony energiafelhasználás, okos megtakarítás
A SmartThings Energy energiahatékonysági ajánlásokat ad. Emellett valós időben figyeli az energiafogyasztást, és összehasonlítja az előző hónaphoz képest.
SmartThings Home Care - Okos karbantartás, egyszerű karbantartás
Könnyebben gondoskodjon hűtőszekrényéről. A SmartThings Home Care* valós idejű megfigyelést és riasztásokat kínál. Ellenőrizheti az állapotát. Ezenkívül automatikusan értesíti Önt, ha problémákat észlel, és megoldást javasol.
SmartThings Food - Okos főzés. Ízletes ételek.
A lehető leghatékonyabban kezelje az élelmiszereket. A SmartThings Food* segítségével listát hozhat létre a hűtőszekrényben lévő élelmiszerekről, és kezelheti a lejárati dátumokat, így bármikor és bárhol ellenőrizheti, hogy mi áll a rendelkezésére. Személyre szabott recepteket is ajánl az Ön ételpreferenciái és a meglévő összetevők alapján.
Jég és víz bármikor - Víz- és jégadagoló (csatlakozással)
A hűtőszekrény elejébe integrált víz- és jégadagoló könnyen csatlakoztatható vízforráshoz, és egy egyszerű prés segítségével hideg vízzel vagy jéggel hűthet bizonyos italokat.
| Általános tulajdonságok |
| Beépítés típusa | Standard |
| Ajtók száma | 2 |
| Kijelző típusa | LCD |
| Vízadagoló | Igen |
| No Frost hűtőrendszer | Hűtőszekrény |
| Energiahatékonysági osztály | D energiaosztály |
| Zajszint | 36 dB |
| Nettó űrtartalom | 640 l |
| Tulajdonság | Belső világítás; Gyors fagyasztás; Gyorshűtés; Digitális Inverter Kompresszor; Fém hűtő csatorna |
| Technológia | Wi-Fi; Mono Cooling; SmartThings App Support; Bixby |
| Vízcsatlakozás | Igen |
| Hozzátartozó kiegészítők | Tojástartó |
| Szín | Fekete; Krómozott ezüst |
| Műszaki jellemzők |
| Kompresszorok száma | 1 |
| Hűtőrendszer | Full No Frost |
| Évi energiafogyasztás | 279 kWh |
| Napi energiafogyasztás | 0,764 kWh |
| Klímaosztály | ST |
| Hűtőfolyadék | R600a |
| Hűtvetartási idő áramellátás nélkül | 5 h |
| Hűtőszekrény |
| Hűtőszekrény nettó térfogata | 420 l |
| Hűtő polcok száma | 4 |
| Ajtórekeszek száma | 5 |
| Speciális rekeszek | Zöldség és gyümölcs rekesz |
| Polcok anyaga | Biztonsági üveg |
| Fagyasztó |
| Fagyasztó nettó űrtartalma | 220 l |
| Rekeszek száma | 4 |
| Fagyasztókapacitás / 24h | 13 kg |
| Méretek |
| Szélesség | 912 mm |
| Mélység | 726 mm |
| Magasság | 1784 mm |
| Súly | 120 kg |