    Navon N32HDS120 HD-Ready Smart LED televízió
    Cikkszám: 359719
    RRP ár:i
    A beszállító által legutóbb ajánlott kiskereskedelmi eladási ár.
    Mai ár:
    Kifutott, már nem rendelhető!
    2 év hivatalos gyári, magyar garancia
    Részletes információkat olvashat a szállítás menüpont alatt!
    Műszaki adatok
    Műszaki adatok
    Tulajdonságok:
    • Képméret: 32" (81 cm)
    • Képarány: 16:9
    • Kontrasztarány:3000:1
    • Válaszidő:10ms
    • Frissítés: 50 Hz
    • Felbontás HD: 1366 x 768 Pixel
    • Látószög: 178°/178°
    • Tartozékok: felhasználói kézikönyv, távirányító, asztali állvány
    • Hangszóró: 2 x 6 W, 5 sávos uqualizer