    Aerauliqa TP-150/300 légtechnikai cső
    Cikkszám: 355458
    RRP ár:i
    A beszállító által legutóbb ajánlott kiskereskedelmi eladási ár.
    Mai ár:
    Kifutott, már nem rendelhető!
    1 év hivatalos gyári, magyar garancia
    A megrendelését átveheti a több mint 2500 Postapont, Csomagautomata vagy Posta egyikén.
    Részletes információkat olvashat a szállítás menüpont alatt!
    Műszaki adatok
    Műszaki adatok
    Aerauliqa TP-150/300 légtechnikai cső jellemzői
    • Két részből álló, egymásban elcsúsztatható légtechnikai cső
    • 54 mm-es átmérő
    • Ventilátorok falátvezetésének szakszerű kialakítására
    Általános adatok
    Hosszméret 300 mm és 570 mm között fokozatmentesen állítható
    Belső átmérő 150 mm
    Külső átmérő 158 mm