A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:





| Paraméterek | |
| Méretek (Szé / Ma / Mé) | 55.3 cm x 84.5 cm x 57.4 cm |
| No Frost (csökkent jegesedés) | Nem |
| Fagyasztórekeszek száma | 3 |
| Felépítés | Szabadonálló készülék |
| Szín | Fehér |
| Doboz tartalma | Használati útmutató |
| Fagyasztórekeszek teljes térfogata | 88 l |
| Termék típusa | Fagyasztószekrény |
| Ajtók száma | 1 |
| Hőmérséklet figyelmeztető funkció | Nem |
| Szélesség | 55.3 cm |
| Magasság | 84.5 cm |


