Mindig tiszta, mindig friss
Inverteres motorÉlvezze a hosszú élettartamú mosógépet! Az elektromágneses mezővel való működésének köszönhetően az inverteres motor garantálja az alacsony rezgés- és kopásszintet. Így nagyobb megbízhatóságot, hosszabb élettartamot, csökkentett zajszintet és energiahatékonyságot kap, ami a villanyszámlán is meglátszik.
STEAMA gőztechnológia nemcsak a kényes ruhákra, hanem az érzékeny bőrre is vigyáz. A gőz eltávolítja a baktériumokat és az allergéneket a szövetekről, így a ruhák tökéletesen tiszták maradnak. Ez az ideális funkció az érzékeny bőrűek, például csecsemők ruháihoz.
Előmosás funkcióEzzel a funkcióval a gép intenzíven mossa a ruhákat, így javul a mosási hatás és jobban eltávolítja a foltokat. Ez a funkció nagyon piszkos ruhákhoz alkalmas.
A energiaosztályOptimális energiafogyasztás és szuper megtakarítás.
Intenzív mosási funkcióA funkció segítségével meghosszabbítható a mosási idő, valamint intenzívebb mosással jobban eltávolíthatók a szennyeződések.
Előnyös programmemóriaA kedvenc vagy gyakran használt programját megjegyezheti, így később gyorsabban kiválaszthatja.
Késleltetett indítás funkcióÖn dönti el, hogy a kívánt program mikor érjen véget, függetlenül a program időtartamától vagy intenzitásától. Ezzel a funkcióval beállíthatja, hogy a mosási ciklus egy meghatározott időpontban érjen véget, így maximális rugalmasságot biztosít a befejezési idő tekintetében, akár 24 órás késleltetéssel.
Előmosás funkcióEzzel a funkcióval a gép intenzíven mossa a ruhákat, így javul a mosás hatékonysága és jobban eltávolítja a foltokat. Ez a funkció nagyon piszkos ruhákhoz ideális.
GyerekzárEzzel a funkcióval lezárhatja a kezelőpanelt a készülék használata közben, illetve megakadályozhatja, hogy a gyermekek használják a készüléket.
LED kijelzőNagy, modern LED kijelző intuitív kezelőpanellel, amely lehetővé teszi, hogy mindig a megfelelő beállításokat válassza ki, a kedvenc mosási programtól kezdve a hőmérsékleten át a mosási feltételekig.
Hőmérséklet kiválasztásaNagyfokú rugalmasság a mosási hőmérséklet kiválasztásában: 20, 30, 40, 60, 90 fok.
Kiegészítő öblítés funkció
A funkció kiválasztásával a mosott ruha egy plusz öblítést kap.
Dobfertőtlenítő programTisztán tartja a mosógép ajtaját és belsejét. Program a szennyeződések és baktériumok eltávolítására a dob 90°C-os mélytisztításával.
Centrifugálási sebesség kiválasztásaKiválaszthatja a fordulatszámot, ami a maximális centrifugálási sebességet jelenti, akár 1400 fordulat/percig. Válassza ki a fordulatszámot a ruhák típusának és a kívánt programnak megfelelően!
Terhelhetőség: 9 kgNagy terhelhetőség, tökéletes a mindennapi igényekhez.
Automatikus súlymérésEzzel a funkcióval a program idők a ruhák súlyához igazíthatóak.
| Általános jellemzők |
| Beépítés típusa | Standard |
| Keskeny | Nem |
| Megtöltés típusa | Elöltöltős |
| Család mérete | 3 tag, 4 tag |
| Töltet kapacítás | 9 kg |
| Centrifugálási sebesség | 1400 fordulat/perc |
| Ajtónyitás iránya | Bal |
| Vezérlőpanel típusa | Digitális |
| Szín | Fehér |
| Méretek |
| Mélység | 61 cm |
| Szélesség | 59.5 cm |
| Magasság | 84.5 cm |
| Hatékonyság és teljesítmény |
| Energiahatékonysági osztály | A energiaosztály |
| Funkciók és biztonság |
| Tulajdonság | Extra öblítés Előmosás Intenzív mosás Automatikus mérés Kedvenc program megjegyzése Centrifugálási sebesség kiválasztása Mosási hőmérséklet választó Befejezési késleltetés Ruhák hozzáadása (Add On) Akusztikus jelzések kikapcsolása |
| Biztonsági funkciók | Gyermekzár |
| Technológia | Motor Inverter Steam Babaápolás Steam |
| Programok és opciók |
|
| Mosási programok | 15 perces gyors program |
| Mosási programok száma | 15 |
| Gyorsmosás hossza | 15 min |