A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:









EnergySpin
Hatékony mosás kevesebb energiafelhasználással, bármely programban!
Szeretne kevesebb energiát felhasználni a ruhák mosásakor, nemcsak az eco programok esetében, hanem minden programban*? A Beko EnergySpin technológiája ezt az előnyt kínálja Önnek. A dob speciális mozgásának köszönhetően ez az innovatív technológia felgyorsítja a mosószer oldódását, kifogástalan mosási eredményt biztosítva alacsonyabb hőmérsékleten, ezáltal minimalizálva az energiafogyasztást a gyakran használt programokban. Ennek köszönhetően az EnergySpin™ technológiával ellátott Beko mosógépek akár 35%-kal több energiát* takaríthatnak meg a gyakran használt programok esetében, miközben megőrzik a mosási teljesítményt, és jelentősen hozzájárulnak egy fenntartható jövőhöz. *Az Eco 40-60 programhoz (referenciaprogram) képest a Cotton, Synthetics, Xpress/ Super Express, Delicates, Mix, Handwash, Wool, Darkcare és Outdoor/Sports programok energiafogyasztása akár 35%-kal alacsonyabb a Beko WTV 9636 XS0 mosógéphez viszonyítva. Az EnergySpin elérhető a Coldwash, DarkCare/Jeans, Drum Clean és Downloaded programokban is.
HomeWhiz
Minden kézben tartható – egyszerűen, gyorsan, egyetlen érintéssel.
A HomeWhiz segítségével a Beko háztartási készülékek egy egyszerű, mégis intelligens alkalmazásban kapcsolódnak össze. Minden kézben tartható – egyszerűen, gyorsan, egyetlen érintéssel. A Wi-Fi kapcsolatnak köszönhetően készülékei funkcióit közvetlenül telefonjáról vagy táblagépéről felügyelheti és vezérelheti, bárhol is tartózkodik. Könnyedén kiválaszthatja a megfelelő programokat, beállíthatja a kiegészítő funkciókat, valamint valós idejű értesítéseket kaphat a működési állapotról vagy az esetleges rendellenességekről. Az alkalmazás intuitív felülete gyors hozzáférést biztosít hasznos információkhoz, személyre szabott beállításokhoz és akár további programokhoz is, hogy a felhasználói élmény az Ön mindennapi igényeihez igazodjon. A HomeWhiz segítségével valós időben nyomon követheti készülékei energia- és vízfogyasztását, valamint intelligens tanácsokat kaphat, amelyek segítenek csökkenteni a költségeket erőfeszítés nélkül. Intelligens, egyszerű és tökéletesen összehangolt a mindennapi életével.
Iron Fast
Gyorsan kisimított ingek
Kevesebb gyűrődés a ruhákon, kevesebb munka az ingek vasalásával! Még akkor is, ha az ingek tökéletesen tiszták, a gyűrődések kisimítása órákat vehet igénybe. Az IronFast technológia kevesebb gyűrődéssel tisztítja az ingeket, így az utólagos vasalás jóval kevesebb időt igényel. Az IronFast innováció optimalizálja a vízszintet, a hőmérsékletet, a forgási és gőzciklusokat. Több szabadidő Önnek, kevesebb munka a tiszta, könnyen vasalható ingek eléréséhez.
ProSmart™ Inverter motor
Magas hatékonyság és tartósság, alacsony zajszint.
A ProSmart Inverter motor megbízható partnere, amikor csendre van szüksége. Számos előnnyel rendelkezik, amelyek már az első használattól észrevehetők: energiahatékonyság, amely az elektromos számlán is megmutatkozik, alacsony zajszint a fordulatszám jobb szabályozásának köszönhetően, a vibráció hiánya, valamint az elektromágneses kibocsátások megszüntetése. Így Ön nyugodt környezetet élvezhet családjával együtt. Mindezeket az előnyöket a motor tartóssága és robusztussága egészíti ki, amelyből eltávolították a kopásnak kitett alkatrészeket, például a szénkeféket.
Recycled Tub
Egy egészséges életért egy egészséges bolygón
A PET (polietilén-tereftalát, amelyet műanyag palackok gyártásához használnak) túlzott globális felhasználása veszélyezteti bolygónkat és mindazt, ami rajta él. Egy kis lépést teszünk a bolygó megóvása érdekében azáltal, hogy 39 millió* újrahasznosított műanyag palackot használunk fel a Recycled Tub technológiával ellátott Beko mosógépek kádjainak** gyártásához. A PET palackokat kiváló minőségű anyagokká alakítottuk át innovatív, szabadalmaztatott technológiánk segítségével, biztosítva ezzel, hogy a mosógépek megőrizzék a legmagasabb szintű teljesítményt és tartósságot. Minden lépésünk, amelyet vállalatként a környezet megóvása érdekében teszünk, annak köszönhető, hogy megértjük: az egészséges bolygó egészséges jövőt jelent. *Az Arcelik A.S. által 2019-ben és 2020-ban a hagyományos és szárítós mosógépek kádjainak gyártásához felhasznált újrahasznosított műanyag palackok száma. **A kád a mosógép belső műanyag burkolata, amelyben a rozsdamentes acél dob található.
| Általános jellemzők | |
| Beépítés típusa | Standard |
| Mosógép típusa | Standard |
| Keskeny | Nem |
| Megtöltés típusa | Elöltöltős |
| Család mérete | 4 tag 5 tag |
| Töltet kapacítás | 9 kg |
| Centrifugálási sebesség | 1400 fordulat/perc |
| Centrifuga zajszint | 75 dB |
| Ajtónyitás iránya | Bal |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus Digitális |
| Szín | Fehér |
| Méretek | |
| Mélység | 54.6 cm |
| Szélesség | 60 cm |
| Magasság | 84.5 cm |
| Súly | 67 kg |
| Hatékonyság és teljesítmény | |
| Energiahatékonysági osztály | A energiaosztály |
| Centrifugálási hatékonyság | B |
| Energiafogyasztás / 100 mosás | 49 kWh |
| Funkciók és biztonság | |
| Tulajdonság | Automatikus vízszabályozó rendszer Hátralévő idő kijelző Wi-Fi irányítás Steam Prewash Instant Opening Remote Control Addxtra |
| Biztonsági funkciók | Elektronikus egyensúly szabályozó rendszer Gyermekzár |
| Technológia | Aquawave HomeWhiz AddXtra SteamCure™ Pro Smart Inverter Motor Újrahasznosított kád AutoClean Mosószer fiók IronFast |
| Programok és opciók | |
| Mosási programok | Öblítés Hygiene+ Ingek Spin + Drain Downloaded Program Steam Therapy Szintetika/EnergySpin Eco 40-60/EnergySpin Road Clean/EnergySpin Cotton/EnergySpin ColdWash/EnergySpin Dark care/Farmer/Energy Spin Xpress/Super Xpress/EnergySpin GentleCare/EnergySpin |
| Mosási programok száma | 15 |
| Adagolók | Öblítő Mosószer |
| ECO program időtartama | 3 h 48 min |


