Anda Seat X-Air Pro Size XL Mesh Gray
A lelkes gamerek felszereléséből egy igazi gamer szék sem maradhat ki. A stílusos Anda Seat X-Air Pro Size XL Mesh Gray egy alaposan átgondolt tervezésű, minőségi modell, amely sokkal komfortosabbá teszi a játékot. Hinta típusú mechanikával működik. Ez egy egyszerű megoldás, amely megfelelő ellenállással rendelkezik a visszadőlés ellen, így jobb tartást biztosít. A szuper Anda Seat gamer szék konstrukciójának anyaga műanyag. A könyök támasztása is nagyon fontos, ennek okán a gyártó magasság, felső rész elforgatása, mozgatás előre/hátra és mozgatás jobbra/balra kartámasszal gyártotta. A fejtámla a gamer székek esetében szinte alapfelszereltség és mivel ennél a modellnél is van, a nyaki gerinc rész megtámasztása sem jelenthet gondot. A hátfájás ellen kiváló a deréktámasz is, ami segít felvenni a helyes testtartást. Ha ülés közben szeretnéd megdolgoztatni az izmaidat is, keress egyensúlyozós tulajdonságú ülést, ami elősegíti az izmok enyhe aktivitását. A stílusos Anda Seat X-Air Pro Size XL Mesh Gray az ülésmagasság beállítását egyaránt lehetővé teszi, amelynek köszönhetően hosszabb ülés esetén is megfelelő komfortot szavatol. Ennél a terméknél a lábkeresztet és a lábakat műanyag anyagból készítették.
Anda Seat X-Air Pro Size XL Mesh Gray gamer szék - leglényegesebb előnyök- A szuper szürke szín még jobban kiemeli a kedvelt Anda Seat által megalkotott gamer szék lenyűgöző dizájnját
- Hintamechanika a kényelmes támasztásért
- A dinamikus ülésnek hála még játék közben is aktívan fogsz ülni
- A fejtámla a helyes testtartás biztosítására szolgál
- Ellenálló műanyag konstrukció
- A klassz Anda Seat gamer szék max. teherbírása: 120 kg
- A lábak szilárd és tartós műanyagból készültek
- A gamer szék huzata: hálós anyag
- A gamer szék huzata Hálós anyag
- A gumis kerekek csendesen gurulnak a padlón
- A deréktámasz nem engedi a hát görnyedését
- Testreszabhatóság: háttámla vízszintes helyzetbe állítása, ülésmagasság, fejtámla magassága, deréktámasz magassága és pozíció rögzítése
Anda Seat X-Air Pro Size XL Mesh Gray gamer szék kitűnő minőségű anyagokból
A jól kihasználható Anda Seat gamer szék nagymértékben javítja a játékélményt. A hálós bevonata meggátolja az izzadást a légáteresztő képességével. Az ülőhely sajnos nincsen kipárnázva. A műanyagból gyártott lábak szilárd szerkezetűek és kellően tartósak. A zökkenőmentes gurulást a gumi bevonattal készült szavatolják, amelyek kitűnően bírják a terhelést és nem akadnak el.
| Anyag |
| Bevonat anyaga | Hálós anyag |
| Lábkereszt/lábak anyaga | Műanyag |
| Ülőke töltőanyaga | Töltet nélkül |
| Konstrukció anyaga | Műanyag |
| Üléshuzat típusa | Huzat nélkül |
| Méret & Tömeg |
| Minimális ülésmagasság | 45 cm |
| Szék/fotel szélessége | 66 cm |
| Szék/fotel tömege | 22,3 kg |
| Maximális ülésmagasság | 55 cm |
| Háttámla min. magassága | 112 cm |
| Háttámla max. magassága | 135 cm |
| Ülés szélessége | 52 cm |
| Konstrukció |
| Támlák | Deréktámasszal, Fejtámlával, Kartámasszal |
| Ülőke | Egyensúlyozó elemekkel |
| Beállítási lehetőségek | Deréktámasz magassága, Fejtámla magassága, Háttámla vízszintes helyzetbe állítása, Pozíció rögzítése, Ülésmagasság |
| Összeszerelés | A vevőnek kell összeszerelni |
| Konstrukció | Forgó |
| Mechanika | Hinta |
| Karfa |
| Kartámaszok beállítása | Felső rész elforgatása, Magasság, Mozgatás előre/hátra, Mozgatás jobbra/balra |
| Kartámasz típusa | Állítható |
| Kerekek |
| Felület kerekek szerint | Univerzális |
| Görgők | Görgős |
| Kerekek anyaga | Gumírozott |
| Rendeltetés |
| Típus | Irodai szék |
| Rendeltetés | Gamer |
| Terhelés |
| Maximális terhelhetőség | 120 kg |
| Szín |
| Szín | Szürke |