A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:


A tévédnek egy olyan helyre van szüksége, amelynek köszönhetően harmonizál majd a szobáddal. A modern Meliconi tv tartó segítségével könnyen kiválaszthatod az ideális betekintési szöget, és hatékonyan kezelheted a térszervezést. 32 és 77" közötti képátlóval rendelkező televíziókkal használható. A maximális hát- és nyakfájás nélküli tévézési élmény elérésének érdekében a tv tartó + 8° / - 10° szögben dönthető, valamint 13° szögben elforgatható. A tv tartó tömege 1,715 kg, terhelhetősége pedig 45 kg. A stílusos Meliconi tv tartót fekete szín egészíti ki.
| Szín | |
| Szín | Fekete |
| Típus | |
| Típus | Fali |
| Konstrukció | Dönthető |
| Szerelési lehetőségek | Betonba, Falra, Gipszkarton falra, Téglafalra |
| VESA felfüggesztés | 200×100, 200×200, 200×300, 200×400, 300×200, 300×300, 300×400, 400×200, 400×300, 400×400 |
| TV min. átlója | 32 " |
| TV max. átlója | 77 " |
| Tulajdonságok | |
| Min. távolság a faltól | 8,5 cm |
| Max. távolság a faltól | 8,5 cm |
| Dőlésszög | + 8° / - 10° |
| Forgás | 13 ° |
| Max. terhelhetőség | 45 kg |
| Telepítőlemez szélessége | 440 mm |
| Felszerelés | |
| Felszereltség | FISCHER dübelek, Vízmérték |
| Rögzítő csavarok a TV-hez a csomagban | M4×14, M4×20, M6×20 |
| Szereléshez szükséges | Csavarhúzó, Fúrógép (a beépítési módtól függően), Krimpelt mérőeszköz, Toll, Villáskulcs |
| Tartó súlya | |
| Tartó súlya | 1,72 kg |


