Kérjük vegye figyelembe a méret és súly korlátokat! Ha a megrendelt termékek súlya meghaladja a 25kg-ot vagy a 60x36x62cm méretet, akkor ezt a szállítási módot nem választhatja! Megértését köszönjük!
A megrendelését átveheti a több mint 800 csomagpont (OMV, MOL, Avanti töltőállomások, Relay és Inmedio hírlapüzletek, Playersroom, PlayMAX, Sportfactory, COOP üzletek, stb.) egyikén, a hét minden napján, akár éjjel-nappal.
Kérjük vegye figyelembe a méret és súly korlátokat! Ha a megrendelt termékek súlya meghaladja a 20kg-ot vagy a 60x60x60cm méretet, akkor ezt a szállítási módot nem választhatja! Megértését köszönjük!
A megrendelését átveheti a több mint 2500 Postapont, Csomagautomata vagy Posta egyikén.
Kérjük vegye figyelembe a méret és súly korlátokat! Postapont/Automata maximum 20 kg súlyú vagy 50x31x35cm méretű csomag esetén választható. Megértését köszönjük!
A megrendelését az MPL vagy a KOVATRANS futárszolgálat (nagy háztartási gépek esetén) szállítja házhoz. A termékek kiszállítását logisztikai partnereink a hét minden munkanapján, 8-17 óra között végzik.
Részletes információkat olvashat a szállítás menüpont alatt!
Műszaki adatok
Csúcsteljesítmény az objektív védelmében és a képminőség javításában
EDZETT ÜVEGAz ANSI standardizált vizsgálat (ANSI Z80.3:2001) eredménye szerint, melynek során különböző méretű és tömegű acélgolyókat ejtettek 125 cm magasságból az üvegre, az edzett üveg törésállósága négyszer nagyobb az azonos vastagságú edzetlenhez képest.
KIVÁLÓ FÉNYÁTERESZTÉSŰ POLARIZÁCIÓS FILMFÓLIAA polarizációs filmfólia azonos a legutóbbi HD LCD TV képernyőknél alkalmazottal. Fényáteresztő képessége 25%-kal meghaladja a jelenlegi fotográfiai szűrőknél használt hagyományos polárfóliákét.
EDZETT 8 RÉTEGŰ, VÍZHATLAN, KARCÁLLÓ ÉS FOLTMENTES MULTI-BEVONATAz újonnan kifejlesztett 8 rétegű multi-bevonat fényáteresztő képessége 99,35 % a látható fényhullámhossz tartományban (400-700 nm). Ezek a bevonatok nagymértékben csökkentik az üvegfelületi fényvisszaverődést, lehetővé téve ez által, hogy több fény vegyen részt a képalkotásban. A többi HOYA multi-bevonathoz hasonlóan a HD-HMC kezelés is nagyhőmérsékletű kemencében történik, a bevonatnak az üvegfelülethez történő erős kötődését eredményezve. Az eljárást „kemény bevonás”-nak nevezik, mely sokkal tartósabb bevonatot eredményez, mint más bevonási technikák. A legfelső réteg vegyi tulajdonságai nem csak nagyobb tartósságot, hanem az olajfoltokkal szembeni fokozott ellenálló képességet is szolgálják. Mindez azt is jelenti, hogy könnyebb eltávolítani az ujjlenyomatokat és egyéb olajszennyeződéseket.
Méret: 55 mm
Az eddig készült legjobb minőségű szűrő
HD ÜVEG- Nagy denzitású, éles levágású UV üveg
- Vegyi eljárással edzett, 4x erősebb optikai üveg
HD BEVONAT- 8 rétegű, antireflexiós multi-bevonat
- Víz és olaj lepergető, karcálló és foltmentes
HD FOGLALAT- Nagylátószögű objektívvel kompatibilis ultra vékony foglalat
- Foglalatba helyezés nagynyomású préselési eljárással
Többcélú, ún. „jó idő” szűrőElnyeli az ultraibolya sugarakat, melyek gyakran a szabadtéri felvételek nem kívánatos lágyítását (párás benyomást keltő megjelenését) és „lapos” megvilágítását eredményezik. A színes és fekete-fehér filmek többcélú, ún. “jó idő” szűrője. Ezen kívül állandó objektív védőként is funkcionál.
Hasonló termékek:
akik ezt a terméket megvették, ezt is megnézték: