A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:





| Általános tulajdonságok | |
| Használat | Konyha |
| Általános jellemzők | |
| Beépítés típusa | Standard |
| Ajtók száma | 2 |
| Nettó űrtartalom | 206 l |
| Ajtó nyítása | Megfordítható ajtó |
| Hűtőrendszer | Statikus |
| Szín | Ezüstszín |
| Hűtőszekrény | |
| Hűtőszekrény nettó térfogata | 169 l |
| Hűtő polcok száma | 3 |
| Ajtórekeszek száma | 3 |
| Speciális rekeszek | Zöldség és gyümölcs rekesz Tojástartó |
| Polcok anyaga | Üveg |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
| Fagyasztó | |
| Hűtőszekrény rekesz nettó űrtartalma | 37 l |
| Rekeszek száma | 2 |
| Fagyasztókapacitás / 24h | 2.4 kg |
| Főbb jellemzők | |
| Tulajdonság | LED megvilágítás Megfordítható ajtó Mechanikus vezérlés állítható termosztáttal |
| Energiatakarékosság és teljesítmény | |
| Tápfeszültség | 220 V 240 V |
| Zajszint | 40 dB |
| Energiahatékonyság a legújabb európai előírások szerint | E energiaosztály |
| Évi energiafogyasztás | 172 kWh |
| Méretek | |
| Magasság | 143 cm |
| Szélesség | 54.5 cm |
| Mélység | 55.5 cm |


